Informace pro žáky 1. ročníků

Zahájení školního roku 2026-2027 bude 1. září v 8:00.

Žáci prvních ročníků budou ve škole 5 vyučovacích hodin, žáci vyšších ročníků 3 vyučovací hodiny. Obědy se budou vydávat v době 10:30 – 13:00. Všichni žáci, kteří jsou přihlášení ke stravování ve školní jídelně, mají na tento den automaticky přihlášený oběd.

Adaptační kurzy pro žáky maturitních oborů (1A, 1B)

Poznej spolužáky. Zažij dobrodružství. Začni školní rok naplno!
První dny na naší škole nejsou jen o seznamování ve školních lavicích. Vyrazíme společně na Horní Bečvu, kde nás čeká adaptační kurz v rekreačním středisku Tesla.
Těšit se můžete na týmové hry, program s lektory, výpravu do okolí, a především na spoustu příležitostí poznat své nové spolužáky i třídního učitele trochu jinak než ve školních lavicích.
Přijeďte s otevřenou hlavou a chutí poznávat nové lidi – o zbytek se postaráme! První školní dny mohou být skvělým začátkem nového třídního kolektivu.
Podrobné informace včetně pokynů k platbě obdrželi zákonní zástupci do školního systému ŠkolaOnline a na své e-mailové adresy.