Slunce, teplo, příroda na dosah ruky a dvě třídy gymnázia. Tak vypadal školní výlet 1A a 2A na začátku tohoto týdne.
Slunce, teplo, příroda na dosah ruky a dvě třídy gymnázia. Tak vypadal školní výlet 1A a 2A na začátku tohoto týdne
V pondělí nastoupili žáci primy a sekundy do vlaku a vyrazili do kempu Ranč pod vodní nádrží Bystřička. Neodradil je ani téměř pětikilometrový pochod z nádraží na místo ubytování, kde na ně už čekaly chatky a oběd. Odpoledne se vydali k přehradě, kde mnozí využili šance a osvěžili se v chladivé vodě. Večer pak strávili fotbalem, volejbalem a kolektivními hrami. V úterý žáci vyrazili na zříceninu hradu Klenov nad přehradou a po obědě a dostatečném načerpání sil se rozloučili s kempem a vydali se na zpáteční cestu.
Dva dny, z nichž jsme si nepřivezli jen fotky, ale hlavně společné zážitky.








