Školní výlet 1A + 2A

GYMNÁZIUM

pátek 26.06.2026 |Bednarzová Markéta Mgr. |Všechny aktuality

Slunce, teplo, příroda na dosah ruky a dvě třídy gymnázia. Tak vypadal školní výlet 1A a 2A na začátku tohoto týdne.

Slunce, teplo, příroda na dosah ruky a dvě třídy gymnázia. Tak vypadal školní výlet 1A a 2A na začátku tohoto týdne

V pondělí nastoupili žáci primy a sekundy do vlaku a vyrazili do kempu Ranč pod vodní nádrží Bystřička. Neodradil je ani téměř pětikilometrový pochod z nádraží na místo ubytování, kde na ně už čekaly chatky a oběd. Odpoledne se vydali k přehradě, kde mnozí využili šance a osvěžili se v chladivé vodě. Večer pak strávili fotbalem, volejbalem a kolektivními hrami. V úterý žáci vyrazili na zříceninu hradu Klenov nad přehradou a po obědě a dostatečném načerpání sil se rozloučili s kempem a vydali se na zpáteční cestu.

Dva dny, z nichž jsme si nepřivezli jen fotky, ale hlavně společné zážitky.