A je to tady! Závěr školního roku a podle tradice naší školy jsme ho ukončili sportovně.
A je to tady! Závěr školního roku a podle tradice naší školy jsme ho ukončili sportovně.
Celého turnaje v halové kopané se zúčastnilo celkem 12 týmů. Na nižším stupni gymnázia vyhrála třída 2A a na vyšším stupni gymnázia pohár vítězů převzala třída 5A.
Celý turnaj zorganizovali žáci třídy 3B a za to jim patří velký dík.
Přejeme všem krásné prázdniny.








